Fantastiškos slankiojančios spintos – sandėliuko durys

Gyvenant mažose erdvėse atsiranda naujų neįtikėtinų sprendimų, kaip pvz.: spinta – sandėliukas (erdvė po laiptais), tai labai gera vieta namuose gražiai ir patogiai užmaskuoti siurbliams, šluotoms, linksmiems batų šepečiams bei kitiems panašiems ne tik mieliems, bet ir naudingiems rakandams :)

Dėka brangiausiojo puikios idėjos bei genialaus dizainieriško sprendimo, tėvelio darbščiųjų rankų bei neįkainojamų praktinių patarimų ir be abejo mano stipraus  moralinio palaikymo :) Spinta – sandėliukas turi nuostabias slankiojančias duris.

Beje, pagal mano pateiktas nuotraukas daugeliui atrodo, kad durys yra labai didelės, nors taip tikrai nėra. Kad Jums, mielieji skaitytojai, būtų paprasčiau įsivaizduoti puikiąsias duris išduodu paslaptį – ąžuolinio rėmo išmatavimai 70x144cm :)

spintos_durys_1

Ir praktiška ir labai gražu.

P.S. Didelis ačiū Arvydui už originalaus kavos pupelių maišo suorganizavimą :)

4 Replies to “Fantastiškos slankiojančios spintos – sandėliuko durys”


  1. Warning: Use of undefined constant user_level - assumed 'user_level' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/arttele.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-google-analytics/ultimate_ga.php on line 524
    Vita says:

    Realybeje durys yra daug mazesnes nei nuotraukoje :), o vaizdas labai ir net labai patrauklus. Estetika ir funkcionalumas 100 – centinis.

  2. NA MAN VISĄ LAIKĄ ŠIOS DURELĖS PATIKO :)

    NES NE KIEKVIENAS TAIP SUGALVOTŲ, TAIP TAIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.