Sukrečiantis James Patterson romanas Siuzanos dienoraštis Nikolui

Anotacija:

„Katja Vilkinson suranda tobulą vyriškį. Jis – rašytojas, meistras, originalus mąstytojas – žodžiu, toks partneris, apie kokį ji svajojo. Tačiau vieną dieną jis dingsta iš jos gyvenimo nieko nepaaiškinęs, palikęs tik dienoraštį. Tas dienoraštis – tai meilės laiškas, kurį jauna mama Siuzana rašė savo sūneliui Nikolui. Ji pasakoja, kaip sutiko berniuko tėvą, ko tikėjosi iš santuokos, kaip norėjo šeimos, ir apie su niekuo nepalyginamą džiaugsmą, pripildžiusį jos gyvenimą gimus vaikui. Skaitydama šį jaudinamą dokumentą Katja supranta, kad ją palikęs mylimasis yra tos jaunos šeimos vyras ir tėvas. Ji skaito toliau. Apimta baimės ir puoselėdama viltį, stengiasi suvokti, kas nutiko, ir ar ji pati galės toliau mylėti.”

Romaną pavadinčiau įvairiausių jausmų kokteiliu nuo kūdikio gimimą bei pažinimą auginat suteikiančių šiltų jausmų iki neteisybės jausmo nutikus skaudiems išgyvenimams. Perskaičius knygą ir braukiant ašarą tikrai verta susimąstyti apie gyvenimą, bendravimą, šeimą.. Šioje knygoje, be įstabios istorijos, bandoma apmąstyti ir žmogaus gyvenimo prasmę, cituoju man labiausiai patikusią mintį: „Gyvenimas – tai žaidimas, kuriame tu žongliruoji penkiais kamuoliukais. Tie kamuoliukai – tai darbas, šeima, sveikata, draugai ir principai. Tu neleidi nė vienam iš jų nukristi. Bet vieną gražią dieną pagaliau supranti, kad darbas – kaip guminis kamuoliukas. Jei leisi jam nukristi – jis atšoks. Kiti keturi kamuoliukai – šeima, sveikata, draugai ir principai – stikliniai. Jei leisi nukristi nors vienam iš jų, jis bus nebepataisomai sugadintas, įskeltas, o gal net ir sudaužytas. Tik iš tiesų supratus šį pamokymą apie penkis kamuoliukus, gyvenime atsiras šiokia tokia pusiausvyra.

4 Replies to “Sukrečiantis James Patterson romanas Siuzanos dienoraštis Nikolui”

  1. Mačiau filmą,o knygos neteko skaityt.. Kūrinys,sukrečiantis iki sielos gelmių ir nepaliekantis jam abejingų.. Filmo pabaigoje man gerklę sugniaužė, o ašaros upeliais sruvo.. Nepaprasti likimo vingiai, dramatiškas siužetas- ne iš tų banalių filmų, kuriuos prieš miegą pažiūrėjus,ryte neatsimeni kokį filmą žiūrėjai.. Vienas tų filmų-deimančiukų.. Mėgstantiems tokių išgyvenimų dramas,siūlyčiau pažiūrėt ir ,,Žinutė butelyje”,kas dar nematėte. Ašaros-garaantuotos..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.