Svaiginantis Herbjorg Wassmo romanas Septintas susitikimas

Anotacija: Knyga apie meilės ir meno magiją, apie teisę būti savimi, apie vyrą ir moterį, kurie skirti vienas kitam, tačiau daugybę metų taip ir nesugeba kits kito pasirinkti. Iki septinto jų susitikimo… Kai nuėję ilgą kelią, matuojamą šešiais trumpais susitikimais, Ruta Neset, jau pasaulinio lygio dailininkė, ir verslininkas Gormas Grandė, pagaliau išsivaduoja  iš praeities šešėlių ir pasitinka bendrą ateitį.

Dar vienas populiariosios „Dinos knygos“ autorės romanas (1990 m. „Dinos knyga“ gavo Norvegijos knygų prekybos premiją kaip perkamiausia 9-ojo dešimtmečio knyga.)
2000 m. pasirodęs autorės romanas „Septintas susitikimas“ nebeturi tamsaus, rūstaus Dinos trilogijos kolorito. Pasak kritikų, jis parašytas iš širdies ir pirmiausia kreipiasi į skaitytojo jausmus.

Svaiginantis, jausmingas, meilės ir laukimo kupinas, o taip pat ir gilus, svarstymų bei analizės apie gyvenimo kelio, pašaukimo paieškas, romanas. Šią knygą skaičiau su nekantrumu laukdama visų septynių jaudinančių netikėtų susitikimų. Buvo įdomu įsigilinti į autorės paprastai gvildenamas aktualias nūdienos temas ir problemas: prieštaringi vaikų ir tėvų santykių niuansai, gimtų namų ilgesys atsirandantis kažkodėl tik nuo jų nutolus, tėvų tarpusavio santykių šlijimas pastebimas vaiko akimis. Šią knygą tikrai verta turėti savo bibliotekoje ir skaityti ne vieną kartą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.